Çağrı Merkezi+90 5322261875
-
Tropical

Tropical Super Spirulina Forte chıps 40gr A KALİTE

Marka : Tropical

Stok Kodu : 60578

%17 İndirim
30,00 ₺ 24,90 ₺

190₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 Ciklet ve yetişkin balıklar için çok besleyici mükemmel bir yemdir.


SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS
TATLI SU VE DENİZ BALIKLARI İÇİN ÖZEL KIYILMIŞ FORMDA YÜKSEK BESİN DEĞERLİ YEM

SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS, yavaş batan, yüksek oranda (36%) Spirulina platensis algi içeren özel bir yemdir. Özellikle yüksek değerde beslenme ihtiyacı olan, karışık ve otçul beslenen cichlidler ve deniz balıkları için önerilir.

Spirulina platensis katılı yemler yıllardır akvaryum meraklıları tarafından yaygınlıkla kullanılmaktadır. %36 spirulina oranlı pul yem Super Spirulina Forte Tropical ürün yelpazesine eklenir eklenmez akvaryum meraklılarının ve profesyonel balık yetiştiricilerinin onayını almıştır.
Şu an Super Spirulina Forte ailesi 8 farklı yem içermektedir. Bu ailenin en yeni üyesi SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS'tir. Suda yavaşça batan cips yem bu yemi özellikle seven omnivor ve otçul cichlid, deniz balıkları, Malawi gölü balıkları için tasarlanmıştır. Ayrıca bu ürün karides ve Loricaridae besleyicilerinin de onayını alacaktır. Cipste bulunan Spirulina platensis (%36) balıkların bağışıklık sistemlerini aktive eder ve sindirim sisteminin çalışmasına katkıda bulunur. Ayrıca doymamış yağ asidi, esansiyal aminoasitlerce zengin kolay sindirilebilir protein, vitamin ve mikro element kaynağıdır. SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS ve bu ailedeki diğer yemler, düzenli kullanılmaları halinde, balıkların sağlıklı ve hızlı bir şekilde büyümelerini sağlarken, spirulina içeriğindeki karotenoidler sayesinde balıkların renkleri daha canlı olur.

Stok Kodu 60578
Ean
KDV %18
Kategoriler BALIK YEMLERİ, PAKET YEMLER, CİKLET YEMLERİ, ÇOK BESLEYİCİ SU KİRLETMEYEN YETİŞKİN BALIK YEMLERİ, AKVARYUM
Markalar Tropical
Etiketler Tropical Super Spirulina Forte chıps

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.