Çağrı Merkezi+90 5322261875
-

TROPİCAL SARIMSAKLI PUL YEM KOVADAN BÖLME 25Gr AKALİTE iç parazit giderici

Marka : Tropical

Stok Kodu : 72348

%26 İndirim
20,00 ₺ 14,90 ₺

149₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

TROPİCAL SARMISKALI FLAKE KOVADAN BÖLME 25Gr AKALİTE iç parazit giderici

Tropical D-ALLIO PLUS

Sarımsak katkılı karışık pul yem.

Diskuslar ve deniz balıkları da dahil olmak üzere yüksek besin gereksinimleri olan diğer balıklar için tasarlanmış sarımsak katkılı (min. 30%) karışık pul yemdir. D-Allio Plus'un üretiminde sarımsağın (Allium sativum L.) eskiden beri bilinen önemli özelliklerinden yararlanılmıştır. Bu doğal katkı balıkların metabolizmalarını güçlendirir ve sindirime yardımcı olur.

Yüksek besin değeri, özenle seçilmiş vitamin ve mikro elementler ve sarımsağın doğal özelliklernedeniyle iyileşme döneminde ve balıkların yeni koşullara alışmaları sırasında vazgeçilmez bir yemdir.

Diskusların diyetlerini çeşitlendirmek için D-Allio Plus'u Regular, D-50 Plus ve Astacolor gibi Tropical marka diğer yemlerle dönüşümlü olarak kullanmanız önerilir.

Stok Kodu 72348
EAN
KDV Oranı %18
Kategoriler BALIK YEMLERİ, PUL YEMLER, PAKET YEMLER, CİKLET YEMLERİ, AKVARYUM
Markalar Tropical
Etiketler TROPİCAL SARMISKALI FLAKE KOVADAN BÖLME 25Gr, ciklet yemi, discus yemi, balık yemi fiyatları, sarı prenses yemi, Cichlid Balık Yemi,ciklet bitkisel yem, paket balık yemi, balık yemi fiyatları,yavru balık yemi, ciklet yem, diskus yemi, melek balığı yem, kaliteli balık yemleri, lepistes yemi, çöpçü balığı yemi, frontoza yemi, neon balık yemi, canlı doğuran balık yemi,

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Bizi Takip Et

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.