×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 5322261875
- 0
Tropical

TROPICAL- REPTILES CARNIVORE SOFT 1000ML/260GR SÜRÜNGEN YEMİ

%9
600,00 TL
545,00 TL
Son 1 adet ürün kaldı!
Kategoriler : BALIK YEMLERİ, AKVARYUM
Marka : Tropical
Stok Kodu : 11626

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

TROPICAL- REPTILES CARNIVORE SOFT 1000ML/260GR SÜRÜNGEN YEMİ

TROPICAL DISCUS GRAN WILD alg, kiril ve meyve katkılı, zengin içerikli, yavaş batıcı granüller halinde bir yemdir.

Vahşi diskuslar veya doğal yaşamdan alınmış diğer seçici balık cinslerinin günlük beslenmelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Granüllerin suda hızlı bir şekilde yumuşayan narin yapıları sayesinde yem doğadan alınmış balıklar tarafından kabul edilir.

Yemin içeriğinde spirulina (Arthrospira platensis), Chlorella (Chlorella vulgaris), Ascophyllum nodosum ve kelp olarak da bilinen Laminaria digitata türü algler bulunmaktadır.

Spirulina ve Chlorella'da bulunan doymamış yağ asitleri, proteinler (esansiyel aminoasitlerce zengindir), vitaminler; kelp alglerinden elde edilen mikro ve makro elementler (iyot, krom, selenyum ve demir) balıklara mükemmel bir kondisyon sağladıkları gibi onların hızlı bir şekilde büyümelerini ve oldukça canlı olmalarını sağlarlar.

Algler ve meyveler gibi bitkisel içeriğin fazla olması, yemin diskusların doğal ortamlarındaki diyetlerine uygun olmasını sağlamaktadır.

TROPICAL DISCUS GRAN WILD yem ile düzenli olarak beslenen balıklar, spirulina ve chlorella'da yoğun bir şekilde bulunan yeşil bir pigment olan klorofili bol miktarda alırlar.

Klorofil sindirim sisteminde zararlı bakterilerin üremelerini sınırlandırmak suretiyle enfeksiyonları önlemekle kalmaz, ayrıca zeolit ile birlikte toksinlerin balıkların vücutlarından atılmasına da yardımcı olur.

Patojenlerle savaş sırasında balıkların bağışıklık sistemlerini sarımsak ve spirulinada bulunan aktif maddeler destekler.

Kiril ve kırmızı biberden elde edilen karotenoidler ve astaksantinler balıkların renklerinin soluklaşmasını engelleyerek doğal renklerini korumalarını sağlar.

Güçlendirici özelliği bulunduğundan, yemin karantinaya alınan, uyum sağlamakta olan ve iyileşme döneminde bulunan balıkların beslenmelerinde kullanılması önerilmektedir. BESLEME: gün içerisinde birkaç kere, küçük porsiyonlar halinde.

Beslenme : Günde birkaç kez küçük porsiyonlarda besleyin, böylece hayvanlar verilen miktarı 2-3 dakika içinde yiyebilirler.

Stok Kodu 11626
Barkod 5900469116265
EAN
KDV %0
Kategoriler BALIK YEMLERİ, AKVARYUM
Markalar Tropical
Etiketler TROPICAL- REPTILES CARNIVORE SOFT 1000ML/260GR SÜRÜNGEN YEMİ,

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap