Çağrı Merkezi+90 5322261875
-
Tropical

Tropical Ovo-Vit 100ml 20gr TETRA, MOLİ, LEPİSTES

Marka : Tropical

Stok Kodu : 77033

%22 İndirim
45,00 ₺ 34,90 ₺

190₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Tropical Ovo-vit 100ml/20gr

Akvaryum balıklarının çoğu için ek yem olarak önerilen yumurta sarısı ilaveli, yüksek enerjili pul yemdir.

İçeriğinde bulunan kolay sindirilebilir protein ve yumurta sarısında bulunan lesitin ve ayrıca vitaminler ve mikro elementler balıkların büyümelerine ve yumurtlama dönemine hazırlanmalarında önemli bir rol oynamaktadır.

Dolayısıyla, Ovo-vit yumurtlama dönemindeki balıkların, larvaların ve genç balıkların diyetlerinin vazgeçilmez bir unsurudur.

Yüksek besin değeri nedeniyle bu yem balıkların özel bakıma ve yüksek enerjili, kolay sindirilebilir besinlere ihtiyaç duyduğu iyileşme döneminde kullanılabilir. Yemde bulunan yumurta sarısı sadece lesitin açısından zengin değildir, ayrıca yüksek oranda doymamış yağ asitleri ve balıkların renklerini canlandıran karotenoid grubu doğal renk pigmentlerini de içerir.

Stok Kodu 77033
Ean
KDV %18
Kategoriler LEPİSTES YEMİ, BALIK YEMLERİ, AKVARYUM, KUTU YEMLER
Markalar Tropical
Etiketler Tropical Ovo-Vit 100 ml / 20 gr, discus yemi, balık yemi fiyatları, sarı prenses yemi, Cichlid Balık Yemi,ciklet bitkisel yem, paket balık yemi, balık yemi fiyatları,yavru balık yemi, ciklet yem, diskus yemi, melek balığı yem, kaliteli balık yemleri, lepistes yemi, çöpçü balığı yemi, frontoza yemi, neon balık yemi, canlı doğuran balık yemi,

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.