Çağrı Merkezi+90 5322261875
-
Tropical

Tropical Nanovit Granulat 100 Ml - 70 Gr Küçük Balıklar İçin A KALİTE

Marka : Tropical

Stok Kodu: 67103

%14 İndirim
70,00 ₺ 59,90 ₺

200₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

ropical Nanovit Granulat 100 Ml - 70 Gr

Zengin içerikli küçük batan granül yemler; ember tetra (kırmızı tetra) (Hyphessobrycon amandae), golden tetra (Hemigrammus rodwayi), moquito rasbora (sivrisinek rasbora) (Boraras brigittae), Bararas maculatus (pigme rasbora), neon tetra (Paracheirodon innesi), pygmy cory gibi küçük akvaryum balıklarının yetişkinleri yanısıra yavru balıklar içindir.

Hastalıklara karşı balığın direnci, doğal bağışıklık sistemi uyarıcısı olan beta-glucan ve sitabilize C vitamini ile arttırılır.

Özenle seçilmiş olan en iyi kalite birkaç düzine bileşen, mükemmel şekilde dengelenmiş vitaminler ve iz elementlerle tamamlanan yem; yavrularıda kaysayan, bakımı zahmetli türlerin çoğu için tüm besin ve enerji ihtiyaçlarını karşılar. 

Stok Kodu 67103
Ean
KDV %18
Kategoriler LEPİSTES YEMİ, BALIK YEMLERİ, YAVRU BALIK YEMİ, AKVARYUM, KUTU YEMLER
Markalar Tropical
Etiketler Tropical Nanovit Granulat 100 Ml - 70 Gr Küçük Balıklar İçin A KALİTE, ciklet yemi, discus yemi, balık yemi fiyatları, sarı prenses yemi, Cichlid Balık Yemi,ciklet bitkisel yem, paket balık yemi, balık yemi fiyatları,yavru balık yemi, ciklet yem, diskus yemi, melek balığı yem, kaliteli balık yemleri, lepistes yemi, çöpçü balığı yemi, frontoza yemi, neon balık yemi, canlı doğuran balık yemi,

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.