Çağrı Merkezi+90 5322261875
-
Tropical

Tropical Krill Chips 40gr Kovadan Bölme Frontoza Oscar Büyük Balık Yemi A KALİTE

Marka : Tropical

Stok Kodu : 60848

%25 İndirim
40,00 ₺ 29,90 ₺

190₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Tropical Krill Chips 40gr Kovadan Bölme Frontoza  Oscar Büyük Balık Yemi A KALİTE
Yetişkin balıklar için, frontoza papağan ve amerikan cikletler için.
Tropical Krill Chips, yüksek oranda krill içeren (% 40) çok bileşenli, renk arttırıcı granül şeklinde balık yemi. Tuzlu su ve tatlı su balıklarında hem otçul ve hem de etçil balıkların günlük beslenmesi için tasarlanmıştır. Olağanüstü lezzetliliği nedeniyle, özellikle hazır balık yemlerine aşina olmayan balıkların (vahşi yakalanmış balıklar) ve yüksek besin gereksinimi olan balıkları beslemede özellikle etkili olduğunu kanıtlanmıştır.

Tropical Krill Chips, değerli protein, amino asitler, kitin, Omega-3 dahil doymamış yağ asitleri ve doğal kaynaklardan karotenoidler sağlar. Düzenli olarak beslenirse balıklar muhteşem bir renklendirme  alacaktır. Zeolitin eklenmesi sağlıklı bir sindirim sistemini ve balıkların vücutlarından toksinlerin salınmasını teşvik eder.

Yem içeriği;
* Balıklar, kabuklular (kril yemeği min.% 40), balık ve balık türevleri, tahıllar, bitkisel protein özleri, bitkisel kökenli türevler, algler, mayalar, yağlar ve yağlar, mineraller (% 1 zeolit dahil)

Katkı maddeleri (kg başına);
*  Benzer etkiye sahip vitaminler, ön vitaminler ve kimyasal olarak iyi tanımlanmış maddeler: vit. A 26200 IU, vit. D3 1 570 IU, vit. E 100 mg, vit. C 525 mg

Eser elementlerin bileşikleri;
* E1 (Fe) 36.4 mg, E6 (Zn) 10.1 mg, E5 (Mn) 7.6 mg, E4 (Cu) 1.8 mg, E2 (I) 0.22 mg, E8 (Se) 0.22 mg, E7 (Mo (Mo) ) 0.05 mg. Lesitin. Renklendiriciler: astaksantin 100 mg. Antioksidanlar.

Analitik bileşikler;
* Ham protein% 47.0, ham yağlar ve yağlar% 10.5, ham lifler% 3.5, nem% 6.0.

Tropical balık yemleri, suya salınım yapmayan balık yemidir. Yüksek kaliteli içeriğiyle yavru ve yetişkin balık türleri için üretimi mevcuttur. Tek bir kullanımda balıklarınızın tüketebileceği kadar yem vermeniz tavsiye edilir.

Kuru alanda, güneşten uzak saklamanız tavsiye edilir.
Stok Kodu 60848
Ean
KDV %18
Kategoriler BALIK YEMLERİ, PAKET YEMLER, ÇOK BESLEYİCİ SU KİRLETMEYEN YETİŞKİN BALIK YEMLERİ, AKVARYUM
Markalar Tropical
Etiketler Tropical Krill Chips 40gr Kovadan Bölme Frontoza Oscar Büyük Balık Yemi A KALİTEkaliteli balık yemi, jbl paket yem, yetişkin balık yemi, ciklet yemi, discus yemi, balık yemi fiyatları, sarı prenses yemi, Cichlid Balık Yemi,ciklet bitkisel yem, paket balık yemi, balık yemi fiyatları,yavru balık yemi, ciklet yem, diskus yemi, melek balığı yem, kaliteli balık yemleri, lepistes yemi, çöpçü balığı yemi, frontoza yemi, neon balık yemi, canlı doğuran balık yemi,

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.