×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 5322261875
- 0
Tropical

TROPİCAL CAMA YAPIŞAN ÖDÜL YEMİ İNDİRİMLİ 4 PAKET 120 ADET

%3
180,00 TL
174,60 TL
Tropical
Kategoriler : LEPİSTES YEMİ, CİKLET YEMLERİ, AKVARYUM, CANLI DOĞURAN YEMİ, BALIK YEMLERİ
Marka : Tropical
Stok Kodu : ÖDL1

599.90₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

TROPİCAL CAMA YAPIŞAN ÖDÜL YEMİ İNDİRİMLİ 4 PAKET TOPLAM 120 ADET

İÇİNDEKİLER
1.
3- Algae Yosun Cama Yapışan Yem 30 Ad3- Yosun Tabletleri A, yosun yönünden zengin, kendinden yapışkanlı tablet formunda bir besindir.
Premium ürün grubu, balığa diğerlerinin yanı sıra, canlılık ve canlılık sağlayan birçok çekici katkı maddesi içeren hazır yiyeceklerden oluşur. mükemmel durum, güzel renkler ve hastalıklara karşı daha fazla direnç. Premium serisi, özel beslenme gereksinimleri olan balıkları beslemeye yönelik hem evrensel hem de özel ürünleri içerir.
Alglerin diyetin önemli bir bileşeni olduğu tatlı su ve deniz otçul balıklarının günlük beslenmesi ve her yerde yaşayan balıklar için - ek gıda olarak tasarlanmıştır. 3-Yosun Tabletleri A üç algden oluşur: chlorella ( Chlorella vulgaris ), Ascophyllum nodosum ve Laminaria digitatayosun yosunu olarak anılır. Chlorella doymamış yağ asitleri, protein (esansiyel amino asitler açısından zengin) ve vitaminlerin yanı sıra yosun alglerinden (iyot, krom, selenyum ve demir dahil) mikro ve makro elementler içerir ve balıkların mükemmel kondisyonunu, yoğun büyümesini ve canlılığını sağlar. 3- Yosun Tabletleri A ile düzenli olarak beslenen balıklar, yüksek dozda klorofil alırlar - konsantre kaynağı klorella olan yeşil bir boya. Klorofil, sindirim sisteminde istenmeyen bakterilerin büyümesini azaltarak iltihabı önler ve zeolit ​​ile birlikte balık organizmalarından toksinlerin atılımını destekler. Aloe özü, balıkların bağışıklık sistemini destekler ve sindirim sisteminde normal bakteri florasının gelişimini destekler. Güçlendirici özelliğinden dolayı karantina döneminde balıkların beslenmesinde tavsiye edilen bu yem,
Bu yem farklı bir formda da mevcuttur: 3-Alg Flakes , 3-Alge Granulat , 3-Alg Tablets B
- tatlı su ve deniz otçul balıkları için yem olarak idealdir
- üç farklı alg türü
- bağışıklık sistemini destekler
- karantina sırasında önerilir , iklimlendirme ve nekahat dönemi


2.
Tropical Spirulina Super Forte Cama Yapışan Tablet 30 AD.


Suprilina içerikli %36 tablet yem
Afrika kökenli cichlid ler ve bitkisel beslenen diğer baliklar için yuksek oranda suprilina platensis içerikli tablet yem.
Suprilina platensis içerikli algler, balıkların sindirim sistemini aktive etmekte ve olumlu etkide bulunmaktadır.
Bu yemin düzenli kullanılması halinde balıklarınızın renkleri daha canlı ve parlak olur.
Tropheus ve vatoz türü baliklar için önerilir.
kovadan bölme


3.
Supervit Tablets Proteinli Cama Yapışan Yem Kovadan Bölme İndirimli 30 Ad.
Omnivor balıkların, dip balıklarının, gelişmekte olan larvaların, salyangozların ve su kaplumbağalarının günlük beslenmelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış kendinden yapışkanlı tabletler halinde karışık yemdir. Yemin içeriğinde bulunan doğal bir immunostimülan olan beta-glukan ve stabilize C vitamini hayvanın metabolizmasının patojenlerle savaşmasına yardımcı olmak suretiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. İçeriğinde bulunan yüksek kaliteli maddeler, özenle seçilmiş vitaminler ve mikro elementler özenli bir bakım gerektiren balık türlerinin beslenme ve enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. SuperTabin A'nın zengin içeriği bu yemin karışık balık türleri yetiştirilen birçok akvaryumda kullanılabilmesini sağlamaktadır.
Bu yemin farklı formları da mevcuttur: Supervit, Supervit Granulat, Supervit Chips, Supervit Mini Granulat, Supervit Tablets


4.
AKVARYUM BALIKLARI İÇİN SARIMSAK İÇERİKLİ YEM 30AD.


Her balık için verilmesini tavsiye ettiğimiz Tropical markalı yem iç parazit ve kabızlık çeken balıklar için özel hazırlanmış yemdir.
Su seviyesinin ortasından yada dipten beslenen Omnivor küçük balıklara her gün beslemek için %5 sarımsak içerikli yapışan tablet yem. Balık sayısına bağlı olarak verilecek tablet sayısı ayarlanmalıdır. Balıkların sudaki beslenme seviyelerine göre cama yapıştırılır yada dibe atılır.
Süs balıkları için komple yem. İçerikler: Balık ve balık türevleri, tahıllar, bitkisel protein özleri, kabuklular ve yumuşakçalar, et ve et türevleri, mayalar, bitkisel türevler (Sarımsak%5), süt ve Süt türevleri, alg, bitkisel ve hayvansal yağlar, mineraller. İlaveler: Vitaminler, provitaminler, ve vitaminler: vit. A 12 600 IU/kg, vit. D3750 IU/kg, vit. E 60 mg/kg, vit. C 180 mg/kg.İz elementler:E1 demir 12 mg/kg, E6 çinko 3,6 mg/kg, E5 manganez 2,7 mg/kg, E4 bakır 0,7 mg/kg, E2 iyodin 0,06 mg/kg, E8 selenyum 0,06 mg/kg, E7 molibdenyum 0,02 mg/kg. Renklendiriciler. Antioksidanlar.
Analiz: Ham protein %40,0, ham yağ%6,0, ham selüloz %2,8, su %10.


Stok Kodu ÖDL1
Barkod
EAN
KDV %0
Kategoriler LEPİSTES YEMİ, CİKLET YEMLERİ, AKVARYUM, CANLI DOĞURAN YEMİ, BALIK YEMLERİ
Markalar Tropical
Etiketler TROPİCAL CAMA YAPIŞAN ÖDÜL YEMİ İNDİRİMLİ 4 PAKET 120 ADET
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap