×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 5322261875
- 0
Tropical

HIZLI BAKTERİ KÜLTÜRÜ OLUŞTURUCU 30ml

%12
130,00 TL
114,90 TL
Tropical
Son 1 adet ürün kaldı!
Kategoriler : AKVARYUM, AKVARYUM İLAÇLARI
Marka : Tropical
Stok Kodu : 34301

599.90₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

HIZLI BAKTERİ KÜLTÜRÜ OLUŞTURUCU 30ml

Bacto-Active, tatlı su ve deniz akvaryumları için canlı bakteri kültürleridir.
Tropical Aqua Care akvaryum hazırlıkları, bir akvaryumun kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. Balık organizmalarının düzgün çalışması için gerekli olan mikro besinlerin ve su bitkileri için besin maddelerinin kaynağıdır ve yemyeşil büyümelerini ve sağlıklı görünümlerini sağlarlar. Önemli bir müstahzar grubu, akvaryum amaçlı musluk suyunun işlenmesi ve hazırlanması için maddelerdir. Bu önemlidir, çünkü çoğu akvarist, klor veya balıklar için toksik olan bileşikleri ile dezenfekte edilmiş musluk suyu kullanır. Bu tür su, akvaryum sakinleri için güvenli hale getirmek için özel muamele gerektirir.
Bacto-Active, substratta, filtrelerde ve dekoratif elemanlarda biriken organik maddeyi hızlı ve etkili bir şekilde ayrıştıran seçilmiş bakteri türlerini içerir. Bu, akvaryum bakımını kolaylaştırır. Düzenli su değişimleri ile birlikte Bacto-Active hazırlık, "eski" akvaryumlarda bile suda yaşayan organizmaların yaşam koşullarının mükemmel olduğu ve bakıcının artık organik kalıntıları gidermek için daha az işi olduğu anlamına gelir. Preparatın düzenli kullanımı sayesinde su, akvaryum sakinleri için temiz, şeffaf ve güvenlidir.
Ek olarak, Bakto-Aktif preparasyonun içerdiği bakteri suşları, nitrifikasyon bakterilerinin etkisini destekler. Yeni akvaryumlarda yaptıkları çalışmalar sayesinde nitrifikasyon bakterileri daha hızlı yerleşir ve biyolojik denge daha kısa sürede kurulur. Bacto-Active kullandıktan sonra, yeni akvaryum sendromu artık sorun olmaktan çıkıyor. Bacto-Active, arıtılmış musluk suyuna sahip yeni tanklarda, stabilize edilmiş akvaryumlarda, su değiştirildikten veya filtre temizlendikten sonra ve balıklara bakterisit müstahzarlar uygulandıktan sonra kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
- olgunlaşma sürecini hızlandırır
- biriken organik maddeleri parçalar
- yeni kurulan akvaryumlarda ve ahır tanklarında kullanım için

Stok Kodu 34301
Barkod 5900469343012
EAN
KDV %20
Kategoriler AKVARYUM, AKVARYUM İLAÇLARI
Markalar Tropical
Etiketler HIZLI BAKTERİ KÜLTÜRÜ OLUŞTURUCU 30ml
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap