Çağrı Merkezi+90 5322261875
-

Tropical Welsi Gran Vatoz, Çöpçü Ve Dip Balığı Yemi 40Gr A KALİTE

Marka : Tropical

Stok Kodu : 60468

%21 İndirim
12,50 ₺ 9,90 ₺

149₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Tropical Welsi Gran Vatoz Ve Dip Balığı Yemi Kovadan Bölme 40Gr

Tropical Welsi Gran, zeminden beslenen Vatoz türü gibi balıklar içimn özel hazırlanmış zengin içerikli zemine batan granül yemler. Corydoras, çoprabalığı, yayın balığı ve yosun yiyiciler gibi günlük otobur ve etobur balıkların günlük beslenmesi için çok bileşenli besindir. 

Tropical Welsi Gran, tüm balıkların beslenme ihtiyaçlarını karşılayan, büyümelerini ve gelişimlerini arttıran mükemmel dengeli sebze ve hayvan kaynaklı bileşenler içerir. Özenle seçilmiş vitaminler ve eser elementler balıkların mükemmel durumunu garanti eder ve bağışıklıklarını arttırır.

Yem içeriği;
* Balık ve balık türevleri, bitkisel kökenli türevler, bitkisel protein ekstreleri, yumuşakçalar ve kabuklular, tahıllar, algler, mayalar, sıvı ve katı yağlar, mineraller (% 1 zeolit dahil).

Katkı maddeleri (kg başına);
* Benzer etkiye sahip vitaminler, ön vitaminler ve kimyasal olarak iyi tanımlanmış maddeler: vit. 28.000 IU, vit. D3 2000 IU, vit. E 120 mg, vit. C 585 mg.

Eser elementlerin bileşikleri;
*  E1 (Fe) 43.2 mg, E6 (Zn) 12.0 mg, E5 (Mn) 9.0 mg, E4 (Cu) 2.2 mg, E2 (I) 0.26 mg, E8 (Se) 0.26 mg, E7 (Mo (Mo) ) 0.06 mg.

Analitik bileşikler;
* Ham protein% 45.0, ham yağlar ve yağlar% 6.0, ham elyaflar% 5.0, nem% 10.0.

Tropical balık yemleri, suya salınım yapmayan balık yemidir. Yüksek kaliteli içeriğiyle yavru ve yetişkin balık türleri için üretimi mevcuttur. Tek bir kullanımda balıklarınızın tüketebileceği kadar yem vermeniz tavsiye edilir.

Kuru alanda, güneşten uzak saklamanız tavsiye edilir.

Stok Kodu 60468
EAN
KDV Oranı %18
Kategoriler DİP YEMLERİ - ÖZEL YEMLER, PAKET YEMLER, ÇOK BESLEYİCİ SU KİRLETMEYEN YETİŞKİN BALIK YEMLERİ, AKVARYUM, VATOZ YEMİ
Markalar Tropical
Etiketler Tropical Welsi Gran Vatoz Ve Dip Balığı Yemi, vatoz yem fiyatları, vatoz yemi spirulina yem, vatoz yemleri, çöpçü balığı yem, balık yemleri, kaliteli vatoz yemi,

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Bizi Takip Et

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.