Çağrı Merkezi+90 5322261875
-
Tropical

Tropical Green Algae Wafers Tablet Vatoz Yemi A KALİTE 15 Adet

Marka : Tropical

Stok Kodu : 66428

%38 İndirim
20,00 ₺ 12,50 ₺

190₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Tropical Green Algae Wafers Tablet Yem Vatos Yemi A KALİTE 15 Adet

Yeşil Alg Gofretler, diyetlerinde önemli miktarda bitkisel içerik ve yosun gerektiren Loricariidae familyasından balık türlerinin günlük beslenmesi için amaçlanan, spirulina ilaveli batan gofret formunda bir bitkisel besindir, örneğin Sturisoma aureum , Pterygoplichthys pardalis , Panaque maccus , vb.

Line Premium, diğerlerinin yanı sıra balık sağlayan birçok çekici katkı maddesi içeren hazır yiyeceklerdir. mükemmel durum, güzel renkler ve hastalıklara karşı daha fazla direnç. Premium serisi, özel beslenme gereksinimleri olan balıkları beslemeye yönelik hem evrensel hem de özel ürünleri içerir.

Ek olarak, Green Algae Waffersi, her yerde yaşayan dip balıklarının yanı sıra tatlı su ve deniz kabuklularının diyetini mükemmel bir şekilde tamamlar. Yeşil Alg Gofretler, kabukluların beslenmesini kolaylaştıran ve ağzı donanımlı bir vantuz haline getirilmiş balıklar için doğal beslenmeye benzer bir besleme yöntemi sağlayan, hidrostabilitesi (su ile emilerek yapısını koruyan ve dağılmayan) çok yüksek bir yemdir. yiyecekleri sert yüzeyden silmek için kullanılan dişlerle. Gofretler, akvaryumun dibinde uzun süre kalsalar bile dağılmaz ve suyu lekelemezler.

- dip balıkları ve kabuklular için batan gofretler

- astaksantin, beta-glukan, spirulina ve lif açısından zengin besinler

- suyu lekelemez, şeklini uzun süre korur

 

Stok Kodu 66428
Ean
KDV %18
Kategoriler DİP YEMLERİ - ÖZEL YEMLER, BALIK YEMLERİ, AKVARYUM, VATOZ YEMİ
Markalar Tropical
Etiketler Tropical Green Algae Wafers Tablet Yem Vatos Yemi A KALİTE, Dip Balığı Yemi, vatoz yem fiyatları, vatoz yemi spirulina yem, vatoz yemleri, çöpçü balığı yem, balık yemleri, kaliteli vatoz yemi,Tropical Green Algae Wafers Tablet Vatoz Yemi A KALİTE 15 Adet

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.