Çağrı Merkezi+90 5322261875
-
Tropical

TROPHEUS ÖZEL YEM SETİ 5 ÇEŞİT KOVADAN BÖLME

Marka : Tropical

Stok Kodu: TRPÖZEL

%18 İndirim
110,00 ₺ 89,90 ₺
Stok Tükenmiş
Talep Oluştur

200₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 • TROPHEUS ÖZEL YEM SETİ 5 ÇEŞİT KOVADAN BÖLME 

  1- 3-ALGAE GRANULAT 40GR  https://www.akvaryumexpress.com/3-algae-granulat-ozel-trophus-ciklet-yemi-40gr
  2- Super Spirulina Forte A Kalite Granulat 40GR https://www.akvaryumexpress.com/super-spirulina-forte-a-kalite-granulat-tropheus-yemi-40gr
  3- Spirulina Super Forte Flake 25GR https://www.akvaryumexpress.com/her-balik-icin-tropical-spirulina-super-forte-flake-kovadan-bolme-25gr-a-kalite
  4- AHM TANGANYİKA BİTKİSEL YEM 40GR https://www.akvaryumexpress.com/ahm-tanganyika-bitkisel-yem-kovadan-bolme-40-gr
  5-  Tropical Super Spirulina Forte chıps 40GR https://www.akvaryumexpress.com/tropical-super-spirulina-forte-chips-40gr-a-kalite

  1- 3-ALGAE GRANULAT algler bakımından zengin, yavaş vatan granüller halinde bir yemdir. Diyetlerinin önemli bir bileşeni algler olan otobur tatlı su ve deniz balıklarının günlük beslenmelerinde kullanılabileceği gibi omnivor balıklar için ek yem olarak da kullanılabilir. 3-ALGAE GRANULAT yemde üç tür alg bulunur. Bunlar, chlorella (Chlorella vulgaris), Ascophyllum nodosum ve kelp olarak da bilinen Laminaria digitata'dır. Chlorella'da bulunan doymamış yağ asitleri, proteinler (esansiyel aminoasitlerce zengindir), vitaminler; kelp alglerinden elde edilen mikro ve makro elementler (iyot, krom, selenyum ve demir) balıklara mükemmel bir kondisyon sağladıkları gibi onların hızlı bir şekilde büyümelerini ve oldukça canlı olmalarını sağlarlar. Bu granüllerle düzenli olarak beslenen balıklar, chlorella'da yoğun bir şekilde bulunan yeşil bir pigment olan klorofili bol miktarda alırlar. Klorofil sindirim sisteminde zararlı bakterilerin üremelerini sınırlandırmak suretiyle enfeksiyonları önlemekle kalmaz, ayrıca zeolit ile birlikte toksinlerin balıkların vücutlarından atılmasına da yardımcı olur. Aloe vera özü balıkların bağışıklık sistemini destekler ve sindirim sisteminde iyi bir bakteri florasının gelişmesine yardımcı olur. Güçlendirici özelliği bulunduğundan 3-ALGAE GRANULAT yemin karantinaya alınan, uyum sağlamakta olan ve iyileşme döneminde bulunan balıkların beslenmelerinde kullanılması önerilmektedir.

  2- Super Spirulina Forte A Kalite Granulat

  Afrika kökenli yosun yiyici çiklitler ve bitkisel besinlere ihtiyaç duyan deniz balıkları gibi diğer balıklar için tasarlanmış yüksek oranda Spirulina platensis (%36) içeren bitkisel granül yem. Spirulina platensis türü algler balıkların bağışıklık sistemini aktive etmekte ve ayrıca sindirim süreçlerine olumlu etkilerde bulunmaktadır. Bu algler balıkların fiziki kondisyonlarını yükselten, büyümelerini ve canlılıklarını olumlu olarak etkileyen doymamış yağ asitleri, kolay sindirilebilir proteinler ve esansiyel aminoasitler bakımından zengindirler. Bu yemin düzenli kullanılması halinde spirulinada mevcut karotenoidler sayesinde balıklarınızın renkleri daha canlı ve parlak olur. Otçul balıklarınızın diyetlerini çeşitlendirmek amacıyla Vegetable, Spirulina Granulat, Malawi gibi yemleri de kullanmanız önerilir.

  3- Spirulina Super Forte Flake
  Afrika ciklidleri için renklendirici Spirulina esaslı pul yem
SUPER SPIRULINA FORTE , yüksek oranda Spirulina algi içeren ( % 36) üstün kaliteli bir ciklid yemidir (Özellikle algle beslenen Afrika ciklidleri).Spirulina yaşayan organizmalara pozitif etkiler yapar ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Bünyesindeki karoten sayesinde balıkların renklerini canlandırır.
İÇERİĞİ: Spirulina algi,alg,mayalar,sebzeler,soya proteinleri,tahıllar,balık ve balık proteini konsantresi,yumuşakçalar ve kabuklular,plankton,bitkisel ve hayvansal yağlar,glukoz,lesitin, L-lysine mono-hydrochloride,özel seçilmiş vitaminler,mineral tuzları ve elementler, AB standartlarının izin verdiği oranda renklendiriciler ve koruyucular.


4- AHM TANGANYİKA BİTKİSEL YEM

anganyika göllerindeki alg ile beslenen cikletler için çok zengin maddelerinin bileşimi cikletlerin proteinlere ve özel aminoasitlerle duydukları ihtiyaçları dikkate alınara hazırlanmıştır bir üründür.

Tanganyika gölündeki alg ile beslenen cichlidler için özel olarak hazırlanmış tamamen doğal renk ve katkı maddesi bulunmayan granul yemdir.

Hastalıklara karşı direnci arttırır.

Sterilize edilmiş C vitamini balıkların hastalıklara karşı korunmalarını destekler ve sağlıklı biçimde gelişmelerini sağlar.

Balıklarınızın bağırsak faaliyetlerini düzenleyerek kabızlığı engeller.

Bu yem, oldukça lezzetli olup Tanganyika kaynaklı cichlidlerinizin keyifle tüketeceği bir yemdir.

5- Tropical Super Spirulina Forte chıps

SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS, yavaş batan, yüksek oranda (36%) Spirulina platensis algi içeren özel bir yemdir. Özellikle yüksek değerde beslenme ihtiyacı olan, karışık ve otçul beslenen cichlidler ve deniz balıkları için önerilir.
Spirulina platensis katılı yemler yıllardır akvaryum meraklıları tarafından yaygınlıkla kullanılmaktadır. %36 spirulina oranlı pul yem Super Spirulina Forte Tropical ürün yelpazesine eklenir eklenmez akvaryum meraklılarının ve profesyonel balık yetiştiricilerinin onayını almıştır.
Şu an Super Spirulina Forte ailesi 8 farklı yem içermektedir. Bu ailenin en yeni üyesi SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS'tir. Suda yavaşça batan cips yem bu yemi özellikle seven omnivor ve otçul cichlid, deniz balıkları, Malawi gölü balıkları için tasarlanmıştır. Ayrıca bu ürün karides ve Loricaridae besleyicilerinin de onayını alacaktır. Cipste bulunan Spirulina platensis (%36) balıkların bağışıklık sistemlerini aktive eder ve sindirim sisteminin çalışmasına katkıda bulunur. Ayrıca doymamış yağ asidi, esansiyal aminoasitlerce zengin kolay sindirilebilir protein, vitamin ve mikro element kaynağıdır. SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS ve bu ailedeki diğer yemler, düzenli kullanılmaları halinde, balıkların sağlıklı ve hızlı bir şekilde büyümelerini sağlarken, spirulina içeriğindeki karotenoidler sayesinde balıkların renkleri daha canlı olur.
Stok Kodu TRPÖZEL
Ean
KDV %18
Kategoriler CİKLET YEMLERİ, AKVARYUM, KOVADAN BÖLME YEMLER
Markalar Tropical
Etiketler TROPHEUS ÖZEL YEM SETİ 5 ÇEŞİT KOVADAN BÖLME

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.