Çağrı Merkezi+90 5322261875
-
AHM Balık Yemleri

SPRULİNA SARIMSAKLI YEM - 80Gr Ciklet ve Bütün Balıklar İçin ÖZEL KUTUSUNDA SARMISAKLI

Marka : AHM Balık Yemleri

Stok Kodu: özel44

%27 İndirim
55,00 ₺ 39,90 ₺

200₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

SPRULİNA SARIMSAKLI YEM - Kutuda 80Gr (Ciklet ve Bütün Balıklar İçin)

Tüm süs balıkları için spirulina ve sarımsağın birleşimi ile hazırlanmış bu yem balıkların renklerini canlandıran karoten açısından zengin spirulina algleri içerir. Balıklarınızın hastalıklara karşı dirençli olmasını sağlar, bağırsak faaliyetlerini düzenler. Renklerinin görkemli olmasını sağlar. Akvaryum balıkları için tam yemdir. Günde 2 defa 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilir.


Balık unu, krill unu, omega 3balık yağı, deniz algi, spirulina, lestin, taurine, buğday unu, vitaminler, mineraller, fosfolipider, karbonhidratlar, bağışıklık ve sindirim sistemi düzenleyici, toksin, bağlayıcılar ve doğal antioksidanlar.

Stok Kodu özel44
Ean
KDV %18
Kategoriler BALIK YEMLERİ, YAVRU BALIK YEMİ, AKVARYUM, KOVADAN BÖLME YEMLER
Markalar AHM Balık Yemleri
Etiketler SPRULİNA SARIMSAKLI YEM - Kutuda 80Gr (Ciklet ve Bütün Balıklar İçin), sarmısaklı yem, sarımsaklı yem, ciklet yemi, discus yemi, balık yemi fiyatları, sarı prenses yemi, Cichlid Balık Yemi,ciklet bitkisel yem, paket balık yemi, balık yemi fiyatları,yavru balık yemi, ciklet yem, diskus yemi, melek balığı yem, kaliteli balık yemleri, lepistes yemi, çöpçü balığı yemi, frontoza yemi, neon balık yemi, canlı doğuran balık yemi,

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Benzer Ürünler

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.